O nas


Pierwszy etap działalności w tym zakresie obejmował odbiorców w postaci stoczni jachtowych Conrada i Teligi. Kolejne etapy zaowocowały współpracą z licznymi podmiotami budującymi jachty i łodzie oraz klientami instytucjonalnymi, co trwa po dzień dzisiejszy.

Sukcesywnie zdobywane doświadczenie zaowocowało wypracowaniem pozycji solidnego i skutecznego partnera dla firm zagranicznych. Uwieńczeniem naszych poszczególnych sukcesów przejawia się pozycją dystrybutora liderów rynku jachtowego na świecie – Selden Mast, Andersen Winches, Sommerfeld + Thiele.

Od początku istnienia nasza firma jest w ścisłym związku ze znaczącym partnerem zagranicznym, firmą Herman Gotthard z Hamburga. Aktualnie, markę Gotthard w Niemczech i w Polsce, zastąpiła bardzo popularna, szczególnie w Skandynawii, marka Watski. W ostatnim kwartale na targach METS w Amsterdamie została zawarta umowa włączająca naszą firmę do sieci dealerów firmy Watski. Z czego jesteśmy szczególnie dumni, to fakt iż nasza firma odrazu otrzymała status dealera Premium.

Równolegle rozwijała się nasza współpraca z firmą H.E. Runge Gmbh zajmującą się dostarczaniem technologicznie złożonych komponentów z laminatu poliestrowo-szklanego, takie jak elementy izolacyjne dla kolei niemieckich, czy kosze podnośników samochodowych. Jest to istotna część oferowanego przez nas asortymentu.

W bieżącym roku, dzięki podpisaniu umów o dystrybucji, naszą ofertę rozszerzyliśmy o asortyment w postaci silników przyczepnych Tohatsu, lodówek Vitrifrigo, kuchenek i nagrzewnic Wallas oraz popularnych pomp Johnson Pump.

Dzięki prowadzonej polityce firma Marco-Marine zyskała opinię profesjonalnego dystrybutora u swych partnerów, a wśród odbiorców pozycję solidnego sprzedawcy o bardzo szerokim asortymencie produktów.

Jest nam szczególnie miło, że możemy z Państwem współpracować. Służymy Państwu pomocą, fachową poradą i oferujemy Państwu produkty o najwyższej jakości, najlepszej marce, już od ponad 15 lat.